Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/cemtas/domains/cemtasyapi.com/public_html/INC/SQL.php on line 8
Ursa - Cemtasyapi.com


Adres : Atatürk Cd. No. 143   BANDIRMA
Telefon : 90 266 715 21 00 (5 hat)
Fax : 90 266 715 21 09
İletişim Sayfasına Git
Ursa

URSA şimdi Türkiye’de!

URSA Avrupa’nın ileri gelen yalıtım malzemesi ve sistemleri üreticilerinden biridir.  XPS ve camyününe odaklanmış olan URSA, ısı, ses yalıtımı ve akustik düzenleme ihtiyaçlarınıza cevap verecek nitelikte üstün kaliteli ürün yelpazesi ve seçkin hizmet anlayışı ile şimdi Türkiye’de.

100 yıllık bir geleneğe sahip İspanyol Uralita Grubu’nun bir parçası olarak bizler, küresel bir gücün avantajını kullanıyoruz. Gelecekte, daha da yaratıcı ve yenilikçi ürünlerimizle, yeni iş alanlarımızla ve uluslararası varlığımızdan güç alan teknik bilgi birikimimizle müşterilerimize daha da iyi hizmet sunmayı amaçlıyoruz.

Sera gazlarının olumsuz etkileri günümüzün en önemli konularından biridir. URSA doğal kaynakların korunmasına ve etkin kullanımına önem verir. Bu bağlamda URSA’nın ürettiği birinci sınıf yalıtım malzemeleri, enerji tasarrufu sağlarken, zararlı gazların salınımının azaltılmasına yardımcı olur.

Enerji talebinin sürekli arttığı, geleneksel ancak yenilenemeyen kaynakların ve petrol rezervlerinin günden güne tükendiği bir dünyada ileriye dönük enerji tedariki anlamında kaygılar artmaktadır. Bununla birlikte başta CO2 (karbondioksit) olmak üzere sera gazlarının atmosfere giderek artan oranlarda salınımı, dünyamızın sıcaklığının ivmelenerek artmasına sebep olmaktadır.

Şu anda Avrupa’da kullanılan enerjinin -endüstrinin ve taşımacılığın da üstünde bir oranı - %40’ı binalarda kullanılmaktadır. Bu enerjinin %70’e yakını sadece ısıtma ve soğutmada tüketilmektedir. İşte tam da bu nedenle, tüketimin ve dolayısıyla kirliliğin azaltılması için etkin enerji tasarrufu önlemlerinin acilen uygulanması gerekmektedir. Yukarıda da sözünü ettiğimiz gibi, taşımacılık ve endüstriden daha yüksek seviyelerde, binalar enerji tasarrufu konusunda en yüksek potansiyeli taşımaktadır. Avrupa Birliği’nde yapılan bir çalışmada, 2020 yılına kadar kullanılan enerji %21 oranında azaltılabilir.

Üstelik, geliştirilmiş ısıtma, havalandırma, yenilenebilir enerjilerin kullanımı vs. gibi yöntemlerin tümü dahil olmak üzere, en etkin ve en ucuz enerji tasarrufu yöntemi yalıtımdır. Yalıtım aynı zamanda doğaya salınan CO2 oranını ciddi şekilde düşürerek küresel ısınmanın engellenmesi anlamında da ciddi katkı sağlamaktadır.
Avrupa’daki en büyük inşaat yalıtım malzemesi üreticilerinden biri olan URSA’da bizler,  enerji kullanımının azaltılması ve aynı zamanda kullanıcılarımızın hayat standartlarının yükseltilmesi için çabalıyoruz.

Çevre ve sosyal sorumluluk bilincinden ilham alarak, URSA’nın kurumsal vizyonu yalıtımın akıllıca uygulanarak enerjinin etkin kullanımına odaklanır. URSA’da bizler, enerji kaynaklarının sorumlu ve gerçekçi bir şekilde kullanılmasıyla daha iyi bir gelecek yaratılabileceğine inanıyoruz.

Müşterilerimizin şirketimizde takdir ettiği en önemli özelliklerden birinin, çevre bilincine ve enerjinin korunmasına verdiğimiz önem olduğunu ifade etmek isteriz. URSA’nın geniş ürün portföyü binalardaki yalıtım gereksinimlerinin tümüne yakınına cevap verebilecek niteliktedir. Bu nedenle, müşterilerine konforu ulaştırmak isteyen birçok büyük inşaat şirketinin tercih ettiği iş ve çözüm ortağıyız.

 

www.ursainsulation.com.tr

 

 

Anasayfa   Gizlilik  kurumsal   İletişim
ecebilisim