Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/cemtas/domains/cemtasyapi.com/public_html/INC/SQL.php on line 8
kurumsal - Cemtasyapi.com


Adres : Atatürk Cd. No. 143   BANDIRMA
Telefon : 90 266 715 21 00 (5 hat)
Fax : 90 266 715 21 09
İletişim Sayfasına Git
kurumsal

1918 yılında inşaat sektörüne hizmet vermek amacı ile Hacı Mehmet Çenberci önderliğinde kurulan firmamız, Bandırma'nın en eski ve köklü firmaları arasında yer almaktadır.

1978 yılında Çemtaş Çemberciler Yapı Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. adını alarak bir aile şirketine dönüşmüş olup, metal sektöründe faaliyetini sürdürmüştür.

İlerleyen yıllarda ürün gamını genişleterek portföyüne konut, metal, izolasyon, ısı ve kaplama malzemeleri vs. ekleyerek, bölgedeki tüm ilçeler ve beldeler dahil olmak üzere bütün Güney Marmara bölgesine hizmet vermeye başlamıştır.

2001 yılı başlarında Balıkesir Asfaltı Yeni Sanayi Sitesi yanı Bimder Yapı Kooperatifi Depoları No. 5-6-7-8 Bandırma adresinde şube açarak, ürün çeşit yelpazesini genişletmiş, sac, demir, köşebent, çelik hasır, elektrod, kireç çimento vs. satışlarına başlamıştır.

Şirketimiz, tüm faaliyetlerini tedarikçi firma olarak yürütmekte olup, dürüst ve profesyonel çalışma anlayışı ile kalite ve müşteri memnuniyetini birleştirerek, yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Başarma azmi ile daima iyi olmayı hedefleyen,

Müşteri ile kurduğu açık ve güvene dayalı ilişkilerde sadece bir hizmet tedarikçisi olmaktan öte, güvenilir bir danışman olabilen,

Yeniliğe açık ve kendini sürekli yenilemeyi amaç edinen,

Kültür, sanat ve eğitim alanlarında topluma katkıda bulunmayı amaçlayan,

Bir benimseme anlayışına sahibiz.

Biz, toplam kalite yönetimini temel felsefe olarak benimseyen, başarısını üç kuşaktır devam ettiren "Asırlık Bir Firma", Çemtaş Çemberciler Yapı Malzemeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş.'yiz.


Anasayfa   Gizlilik  kurumsal   İletişim
ecebilisim