Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/cemtas/domains/cemtasyapi.com/public_html/INC/SQL.php on line 8
Artema - Cemtasyapi.com


Adres : Atatürk Cd. No. 143   BANDIRMA
Telefon : 90 266 715 21 00 (5 hat)
Fax : 90 266 715 21 09
İletişim Sayfasına Git
Artema

1979 yılında Dr. Nejat Eczacıbaşı'nın temelini attığı Artema Bozüyük üretim tesisleri 1983 yılının sonlarına doğru sıhhi tesisat armatürleri üretimine başladı. 1995 yılında faaliyet alanına banyo aksesuarlarını da dahil eden kuruluş bugün banyo armatürleri, mutfak armatürleri, duş sistemleri ve banyo aksesuarları olmak üzere 4 ana ürün grubunu müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Yıllık 3 milyon adet armatür ve 2.5 milyon adet banyo aksesuarları üretim kapasitesine sahip olan Artema, İstanbul ve Bozüyük'te yerleşik olmak üzere yaklaşık 410 kişilik bir kadroyla faaliyet gösteriyor.

ISO 9001 Kalite Sistem Sertifikası ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi sertifikasına sahip olan Artema'nın ürünleri TS EN 817 ve TS EN 200 standartlarına uygun olarak üretiliyor. Artema'nın kalitesi ürünlerin ihracatının yapıldığı dışsatım pazarlarında da ayrıca onaylatılıyor. Kalite sistemlerini ön planda tutarak gerçekleştirdiği çalışmalar ile Artema, sektöründe "Ulusal Kalite Başarı Ödülü" almaya hak kazanan ilk firma olmuştur.

Yüksek teknoloji ile üretilen Artema ürünleri fonksiyonelliğin yanı sıra tasarımda da sektör liderliğini temsil ediyor. NASA'nın, uzay araçlarını dış etkilerden korumak amacıyla kullandığı PVD (physical vapor deposition) teknolojisini uygulayarak ürünlerinde daha dayanıklı yüzeyler oluşturan Artema "Chrommax" adını verdiği bu teknolojiyle ömür boyu kaplama garantisi sunuyor.

Yurt içi pazarda sektörün önde gelen kuruluşlarından olan şirket, 2008 yılı sonunda toplam satışlarının %30'unu dış satım pazarlarında gercekleştirmiştir.

5 kıtada 50'ye yakın ülkeye ihracat gerçekleştiren Artema'nın temel dışsatım pazarlarını Amerika, Almanya, İngiltere, İsveç, Avustralya, BDT ve Ortadoğu ülkeleri oluşturuyor. Artema, özellikle Amerika, İsveç ve Almanya'da sektörün önde gelen kuruluşlarıyla işbirliği yapıyor.

Gerek yönetim anlayışı, gerek ürün kalitesi ve müşteri odaklı hizmet yaklaşımı ile Artema, sadece Türkiye'de değil dış pazarlarda da hızla büyümekte ve atılımlarını sürdürmektedir.

www.artema.com.tr

 

Anasayfa   Gizlilik  kurumsal   İletişim
ecebilisim