Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/cemtas/domains/cemtasyapi.com/public_html/INC/SQL.php on line 8
Kerim Çelik - Cemtasyapi.com


Adres : Atatürk Cd. No. 143   BANDIRMA
Telefon : 90 266 715 21 00 (5 hat)
Fax : 90 266 715 21 09
İletişim Sayfasına Git
Kerim Çelik

Borusan Holding'in Yassı Çelik Grubu şirketlerinden Kerim Çelik, 40 yılı aşkın deneyimi ile dünya standartlarında Çelik Servis Merkezi hizmetlerinin Türkiye'deki ilk ve tek uygulayıcısıdır.


Yaklaşık 16 değişik sektörde, orta ve küçük ölçekli sanayicilere ve nihai kullanıcılara hizmet vermektedir. Bu sektörler, beyaz eşya yan sanayi, boru profil, inşaat ve yan sanayi, makine ve yedek parça, radyatör, aydınlatma, kilit klasör üreticileri, ısıtma ve havalandırma, conta, tavukçuluk ekipmanı, çelik dolap imalatçıları, mobilya aksesuarı üreticileri, kablo ve taşıma sistemleri çelik merkezleri ve bayiler olarak sıralanabilir.

Müşterilerine daha iyi hizmet sunmayı hedefleyen Kerim Çelik, Türkiye demir çelik piyasasının can alıcı dört sanayi bölgesindeki yöresel girişimcilerle de işbirliği içerisindedir. İstanbul merkezli Kerim Çelik'in ilk şubesi Gaziantep'te açılmıştır. 2005 yılının ocak ayında Kerim Çelik Manisa şubesi ve Bursa-Gemlik servis merkezi devreye alınmıştır.

Kerim Çelik, müşteri odaklılığı, stratejileri ve Değer Bazlı Yönetim (VBM), Altı Sigma (6ó), Müşterinin Sesi (VOC), Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM) ile mükemmel hizmet anlayışını hedefleyen pazarlama ekibini oluşturarak bu hedefleri destekleyici yazılım anlaşmaları yapmıştır. Müşterilerine teknik destek ve ürün geliştirme konularında her türlü hizmeti veren Kerim Çelik, mevcut tesis düzeninde değişiklik yaparak, 2004 ve 2005 yıllarında yeni dilme, yeni boy kesme ve trapez  makineleri ile Tuzla ve Manisa'da faaliyetlerini sürdürmeye başlamıştır.

Kerim Çelik, 2005 yılı itibarı ile ürün yelpazesine,mevcut Soğuk Sac (CR), Sıcak Daldırma Galvanizli Sac (HDG), Asitlenmiş Yağlanmış Sıcak Sac (P&Q), Boyalı Sac (CC) ve Full Hard (F/H) malzemelerine ek olarak Sıcak Sac,Silisli Sac ve Galvanile sacı da dahil etmiştir.

Kerim Çelik, nihai kullanıcıya istediği kalitedeki ürünü zamanında ulaştırmayı ve modern yönetim anlayışı ile hizmet vermeyi hedefleyen Çelik Servis Merkezi'dir. Üretim kapasitesi, İstanbul’da 62.000 m2 fabrika alanında 150.000 ton/yıl, Manisa’da  20.000 m2 fabrika alanında 130.000 ton/yıl, Bursa'da 27.000 m2 fabrika alanında 270.000 ton/yıl'dır.

Anasayfa   Gizlilik  kurumsal   İletişim
ecebilisim